Spuštění aplikace GroupWise Program WebAccess

 1. Přejděte ve webovém prohlížeči na adresu URL, kterou vám dal správce, (například: http://server/gw/webacc) nebo na adresu IP, například 155.155.11.22.

  Potřebujete-li nalézt správce aplikace GroupWise, obraťte se na osobu, která vám poskytla uživatelské jméno a heslo pro aplikaci GroupWise.

 2. Na stránce pro přihlášení k programu GroupWise WebAccess zadejte své uživatelské jméno a heslo.

 3. (Volitelné) Používáte-li malé mobilní zařízení, jako je mobilní telefon, klepněte na položku Možnosti a vyberte možnost Použít základní rozhraní.

  Základní rozhraní má omezené funkce a grafiku. Je navrženo k provádění většiny základních úloh v programu GroupWise WebAccess. Chcete-li zavřít základní rozhraní, zavřete všechna okna webového prohlížeče a spusťte program WebAccess znovu. Potom zrušte výběr možnosti Použít základní rozhraní.

  Postup práce se základním rozhraním je popsán v části Úvodní příručka k základům použití aplikace GroupWise 18 s programem WebAccess.

 4. Klikněte na možnost Přihlásit se.

  Otevře se poštovní schránka aplikace GroupWise.

  Pokud se vám nedaří přihlásit, klepněte na odkaz Nemůžete se přihlásit? na stránce pro přihlášení do programu. Po klepnutí na odkaz získáte další informace o resetování hesla ve vaší organizaci.

Další informace získáte v části Právní upozornění.